ÁLLÁSHIRDETÉS

A "MAGYAR TERMÉK" Nonprofit Kft. irodavezetői pozícióra lábatlani irodájába munkatársat keres!

A beosztáshoz tartozó legfontosabb feladatok:
- rendezvények szervezése, operatív lebonyolítása, előadások tartása, szerződések aktualizálása, számlázás, a bejövő számlák kezelése, megrendelések, a társaság adminisztrációs ügyeinek intézése, szigorú számadás alá vont dokumentumok vezetése, kapcsolatépítés és kapcsolattartás a partnerekkel, terméktanúsításhoz kapcsolódó egyedi fejlesztésű ügyviteli rendszer kezelése, dokumentáció nyilvántartása, aktualizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:
- felsőfokú végzettség, felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office gyakorlott használata), B kategóriás jogosítvány, tapasztalat a vezetésben (elsősorban Budapesten)

Készségek:
- pro aktív, csapatban és önállóan egyaránt dolgozni képes, terhelhető, új feladatokra nyitott, talpraesett, precíz, kreatív

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- grafikai ismeretek (Photoshop, Corel), marketing ismeretek, hasonló pozícióban szerzett 2 éves szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:
- fejlődési lehetőség, széles kapcsolati háló kiépítése, változatos feladatok, versenyképes jövedelem béren kívüli juttatásokkal, lendületes és fiatalos csapat

Munkakezdés: 2017. március 1.

Jelentkezés: az önéletrajzokat, illetve motivációs leveleket az alábbi e-mail címre várjuk:

info@amagyartermek.hu